Beinitas atsirado 1986 metais, pardavimo Flossie Diamond markės nagų lako ir kosmetikos salonai, grožio tiekimo parduotuvėse ir narkotikų parduotuvėse visoje Pietų Floridoje ir JAV. Mes pradėjome mūsų Private Label division, siūlanti privataus ženklo nagų lako ir nagų procedūros, 1992 metais ir nuo to laiko išaugo mūsų privataus ženklo verslo visame pasaulyje. Mūsų klientai yra prekių ženklai, kurie parduoda savo produktus universalines parduotuves. Mūsų klientai taip pat apima žinomų dizainerių, specialybės mažmeninės prekybos parduotuvėse, namų prekybos ir tinklo rinkodaros kartu su tarptautinių klipas rinkodaros. Visi produktai, kuriuos parduodame yra aukščiausios kokybes.
Mes taip pat turime mažmeninės prekybos skyrių ir parduoti Beinitas markės produktų masinės rinkos narkotikų, bakalėjos ir mažmeninės prekybos parduotuvėse. Be to, mes teikiame privataus ženklo produktus daugeliui šių realizavimo rinkų. Dauguma to, ką mes parduodame mažmeninės prekybos skyrius yra nagų failus ir manikiūro blokai, dovanų rinkiniai ir pedikiūro daiktų, tokių kaip pemza akmenys ir pedikiūras irklus. Mes taip pat parduodame nagų procedūros. Visi daiktai, parduodami per mūsų mažmeninės prekybos skyrius yra pagaminti užsienyje.
Kadangi mes teikiame įmonėms nagų lakai ir geliniai nagu lakai daugiau nei 30 metų, mes suprantame, pradedant savo nagų lako linija iššūkius. Mes vertiname pradėti savo prekės ženklą jaudulį ir mes taip pat suprantame, kaip nelengvas procesas gali būti. Štai kodėl mes siūlome mažus minimumus. Prieš investuodami turėtumėte galėti išbandyti rinką. Ir kai būsite pasiruošę priimti savo verslą į kitą lygį, mes ten jums padėti taip pat.
Mes suskaidėjome procesą į kelis paprastus veiksmus, kurie padės jums pradėti.
Mes siūlome dvi skirtingas lenkų formules, kurios abi yra 10-Free ir ilgalaikis. Kaip minėta anksčiau, lenkų yra pagamintas su visais sveikatos leidimais patvirtintas ingredientų. Lenkų yra laisvas nuo tolueno, formaldehido, formaldehido dervos, dibutilftalato, kamparo, ksileno, trifenilfosfato, Parabenų, kvapiųjų medžiagų, gyvūninės kilmės produktų ir ftalatų. Jie abu veganų draugiškas formules.
Mes taip pat siūlome daug įvairių tipų pagrindo paltai, gelis nagams, viršutiniai paltai ir nagų procedūros kartu su bio gaunami odelės aliejai ir nagų lako valiklis. Visi šie elementai yra prieinami privačiam ženklui.
Per pastaruosius 10 metų mes pridėjome aukštos kokybės kosmetika mūsų privataus ženklo produktų asortimentą. Dabar galite įsigyti savo prekės ženklą lūpų dažai, lūpų blizgesys, matinis skystas lūpų dažai, akių šešėliai, skaistalai ir makiažo. Visi produktai yra pagaminti lenkijoje ir sveitatos ministerijos patvirtintas produktas, kokybės ingredientų ir jie yra labai pigmentuotas, suteikiant ilgalaikį poveikį.
Gelio manikiūras yra paslauga, kuri naudoja gelio pagrindu lenkų ir reikalauja UV arba LED šviesos išgydyti laka ir užrakinti jį ant jūsų nagai. Nors gelio manikiūras atrodo kaip jūsų reguliariai vyras, papildoma nauda yra ta, kad jie trunka ilgiau ir jaučiasi tvirtas.
Beinitas Nagų lakas yra 3 žingsnių sistema, kuri užtikrina blizgesį su pagrindo danga, kuri apsaugo nuo dažymo su nekilnojamojo klijuoti galia, atspalvių kurio didelio poveikio pigmentai, kad išlaikyti spalva turtingas, ir blizgus viršutinis sluoksnis, kuris sukuria matmenų blizgesį; visi sukurti puikią aplinką ilgalaikis, aukštos blizgesį, tendencija, mados į priekį nagų spalva.

X